ROYAL CANIN ULTRA LIGHT 12x85 G - v želé

Pre zdravie vašej mačky je zásadné, aby mala ideálnu hmotnosť.

Výrobca:
ROYAL CANIN
Obj. čislo:
9003579311806
Doba dodania:
Na sklade

13,90 € s DPH 11,58 € bez DPH

+ -

ROYAL CANIN ULTRA LIGHT 12x85 G - v želé

Pre zdravie vašej mačky je zásadné, aby mala ideálnu hmotnosť. Ak má vaša mačka tendencie priberať a po kŕmení je stále hladná. Ak vaša mačka nie je na konci kŕmenia sýta, je priam nemôžné nájsť spôsob, ako jej znížiť hmotnosť. Kapsička pre mačky s nadváhou v želé ROYAL CANIN® Ultra Light in Jelly pomáha redukovať kalorický príjem mačiek až o 19 %, vďaka čomu nepriberajú a zostávajú v správnej váhovej kategórii. Zloženie krmiva je obohatené o L-karnitín, ktorý podporuje a zúčastňuje sa zdravého metabolizmu tukov.

Pri konzumácii krmiva, ktoré má pomáhať s udržiavaním zdravej hmotnosti, je zásadné zachovanie svalovej hmoty a udržanie obsahu tukov v optimálnej hladine. Kapsička obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktorý udržuje svalovú hmotu aj pri redukcii kalórií potrebných pre obmedzenie priberania na hmotnosti. Výsledkom je štíhlejšia a zdravšia mačka. Živiny v tomto produkte navyše podporujú zdravie močových ciest a správnu funkciu močového mechúra.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Ultra Light je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami.

Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, výťažky z rastlinných proteínov, deriváty rastlinného pôvodu, obilniny, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky: Vitamín D3: 83 IU, E1 (železo): 5 mg, E2 (jód): 0,3 mg, E4 (meď): 2,5 mg, E5 (mangán): 1,5 mg, E6 (zinok): 16 mg.

Parametre

Druh krmivaKapsičky
VekVšetky
Hmotnosť1,02 kg