Thule Epos 2

Sklopný nosič na ťažné zariadenie na 2 bicykle. Nosič bicyklov Thule Epos sa hodí na všetky typy bicyklov a je rýchly, jednoduchý a pohodlný na používanie – montáž bicyklov vyžaduje minimálne úsilie vďaka inovatívnemu systému teleskopického uchytenia bicyklov.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
9791
Doba dodania:
Na sklade

999,00 € s DPH 832,50 € bez DPH

+ -

Thule Epos 2

Ramená bicykla vám jednoducho umožňujú pripevniť bicykel kdekoľvek na rám alebo zadné koleso a poskytujú vám množstvo možností uchytenia. Môžete naložiť a vyložiť až tri bicykle v ľubovoľnom poradí – podporované sú všetky typy rámov a geometrií vrátane ebikov, horských bicyklov, gravel bicyklov a bicyklov s blatníkmi a nosičmi.

Thule Epos je navrhnutý tak, aby maximalizoval váš čas na bicykli pomocou inteligentných riešení, ktoré uľahčujú manipuláciu s vašimi bicyklami. Je plne skladací pre ľahkú prepravu a skladovanie a sklopný pre prístup do kufra. Nosič bicyklov je vyrobený tak, aby sa o vaše bicykle dobre staral – veľkorysé rozostupy medzi bicyklami, priestor pre extra dlhé rázvory a jednoduché upevnenie veľkých pneumatík vám spríjemnia jazdu na bicykli.

Navrhli sme skvelé príslušenstvo pre motorkárov, ktorí milujú svoje bicykle. Upravte alebo opravte svoj bicykel na cestách pomocou držiaka na opravu bicyklov Thule Epos a chráňte svoje bicykle pred krádežou pomocou zámku Thule High Grade Lock, ktorý bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou ABUS. A áno – chápeme, ebike vážia veľa. Preto ponúkame skladaciu nakladaciu rampu Thule Epos pre ľahké nakladanie a vykladanie ťažších bicyklov.

Kompatibilné so všetkými typmi bicyklov a ebikov:
Rýchle a jednoduché nakladanie a vykladanie všetkých typov bicyklov a ebikov. Patentované teleskopické ramená bicykla s otočnou kolískou a oceľovými vystuženými popruhmi sa pripevňujú k rámu bicykla alebo zadnému kolesu.

Vysoká nosnosť:
Vysoká nosnosť 30kg/bicykel umožňuje prepravu ťažkých ebikov

Veľkorysé rozostupy medzi bicyklami:
Veľkorysá 25 cm vzdialenosť medzi bicyklami znižuje riziko kontaktu medzi bicyklami

Vyrobené pre dlhé rázvory:
Extra dlhé držiaky kolies umožňujú jednoduchú prepravu bicyklov s dlhým rázvorom až do 1350 mm

Jednoduché upevnenie veľkých pneumatík:
Račacie spony pumpy a popruhy na kolesá pre jednoduché upevnenie pneumatík do 3,2” (až do 5” pneumatík so samostatne predávaným príslušenstvom)

Plne skladací dizajn:
Plne skladateľný pre pohodlnú inštaláciu, manipuláciu a skladovanie

Ľahký prístup do kufra:
S namontovanými bicyklami je kufor prístupný pomocou inteligentného nakláňania pedálu. Bez bicyklov je kufor prístupný bez nakláňania

Rýchla montáž:
Jednoduchá a rýchla montáž a nastavenie nosiča bicyklov na ťažné zariadenie pred zatvorením uťahovacej rukoväte vďaka samostabilizačnej spojke

Jednoduchá preprava:
Ergonomický transport nosiča bicyklov vďaka integrovaným transportným kolieskam a rukoväti

Skvelé doplnky:
K dispozícii je široká škála inovatívneho príslušenstva, ako je držiak na opravu bicyklov Thule Epos a zámok Thule High Grade Lock, vyvinutý spoločnosťou ABUS, pre zvýšenú bezpečnosť (príslušenstvo sa predáva samostatne)

Zámky pre bezpečnosť:
Uzamkne vaše bicykle k nosiču bicyklov a váš nosič k autu (zámky sú súčasťou balenia). Zámok Thule High-Grade Lock vyvinutý spolu s ABUS sa predáva ako samostatné príslušenstvo

Maximálny počet bicyklov: 2
Nosnosť: 60 kg
Maximálna hmotnosť bicykla: 30 kg
Rozmery (DxŠxV): 69 x 126 x 22 cm
Rozmery v zloženom stave: 69 x 27 x 73 cm
Hmotnosť: 17,3 kg
Zodpovedá rozmerom rámu: 22-90 mm
Maximálna šírka pneumatiky: 3" (s popruhmi na kolesá Thule XXL Fatbike 4,7")
Maximálna veľkosť kolies (priemer): 29"
Maximálny rázvor kolies: 1350 mm
Vzdialenosť medzi bicyklami: 25 cm

Parametre

Umiestnenie nosičaNa ťažné zariadenie
Hmotnosť17,3 kg

Video