Campingaz 4 Series Premium W

Nový 4-horákový gril s inovatívnou technológiou horákov Blue Flame z nerezovej ocele s varičom na postrannom stolíku pre prípravu príloh a omáčok.

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2185406
Bonus:
Original sada k pripojeniu PB s regulátorom tlaku zdarma
Doba dodania:
Na sklade

863,20 € s DPH 719,33 € bez DPH

+ -
Novinka

Campingaz 4 Series Premium W

Záhradný plynový gril so štyrmi inovatívnymi Blue Flame horákmi z nerezovej ocele. Grilovacia plocha je rozdelená na liatinový Culinary Modular rošt a obojstranný rošt. Nová technológia tohoto grilu umožnila odstrániť rozptylovače tepla, ktoré slúžia zároveň ako ochrana horákov, ochrana horákov je zabudovaná priamo v roštoch grilovacej plochy. Nový unikátny čistiaci systém InstaClean® AQUA vám ešte viac spríjemní čistenie grilu, pomôže pripraviť vaše pokrmy ešte šťavnatejšie a markantne obmedzuje spätné vznietenie tukov na váš grilovaný pokrm. Pomocou vody v dvoch odpadových zásuvkách uľahčíte nielen čistenie grilu, ale zvlhčíte celý grilovací priestor a tým bude váš pokrm ešte šťavnatejší. Odpadová voda je tak vypustená do jednoducho vyberateľnej nádržky s filtrom umiestnej pod oboma zásuvkami, ktoré vylejete a opláchnete. Pomocou ovládacích tlačidiel a teplomeru vo veku je možné pohodlne regulovať teplotu. Dva sklopné stolíky z elegantného akátového dreva. Push2Fold systém sklápania stolíkov ich umožní pohodlne sklopiť a zajistiť. Predný kryt je tvorený dvoma dvierkami a v tele grilu môžete uskladniť aj 10 kg PB fľašu.

Elektronické zapaľovanie;
Grilovacia plocha: 3300 cm², 46 x 72 cm;
Ohrievacia mriežka: 2 ks 17 x 35 cm;
Výkon horákov: 15,1 kW;
Hlavní horák s výkonom 3,2 kW;
Spotreba plynu: 233 g/h;
Rozmer otvoreného grilu: 157 x 69 x 148 cm;
Rozmer zatvoreného grilu: 135 x 60 x 119 cm;
Zdroj energie: PB fľaša 5 kg nebo 10 kg;

Pre pripojenie k 5 kg a 10 kg PB fľaši odporúčame zakúpiť pripojovaciu sadu Campingaz (regulátor, hadica, sponky), nie je súčasťou výrobku.
Pre pripojenie k 2kg PB fľaši je potreba zakúpiť sadu pre pripojenie + odtlačný ventil.

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť66 kg

Video