Sevylor TAHITI PLUS - 3 miestny kajak

Rokmi overený koncept kajaku Sevylor, teraz s novým sviežim dizajnom. Je desaťročia testovaný a vylepšovaný. Tahiti Plus pre dve dospelé osoby a jedno dieťa je ideálny na plavbu po jazerách, pokojných riekach a na hranie v blízkosti morskej pláže.

Výrobca:
SEVYLOR
Obj. čislo:
205516
Doba dodania:
Na sklade

199,00 € 230,90 € s DPH 165,83 € 192,42 € bez DPH

+ -
Výpredaj

Sevylor TAHITI PLUS - 3 miestny kajak

Je vyrobený z húževnatého a trvanlivého PVC, má tri pohodlné sedačky s nastaviteľnými operadlami, päť nezávislých nafukovacích komôr na zvýšenie bezpečnosti, kvalitné Bostonské ventily, držiaky na prenášanie, uzatvárateľný odtokový kanálik a vzhľadom k hmotnosti - len 11,3 kg - sa veľmi ľahko prenáša. O to ľahšie, že sa môže odniesť ako ruksak a to vďaka novému BPS systému - použitím jednej palubnej dosky.

Kontrola nafukovania je ľahká a priebežná vďaka tlakomeru Sevytest. Takže veľmi dobre rozoznáme, ako kajak nafúkať a kedy treba vypustiť vzduch v prípade pôsobenia slnečného tepla.Tahiti Plus môžete používať ako kajak, ale aj ako kanoe.

BPS BACKPACK SYSTÉM
Rekreačné plavidlá Tahiti, Tahiti Plus a Riviera sú uspôsobené tak, aby sa po vypustení vzduchu ľahko zrolovali a zabalili „samé do seba“, pomocou palubovej dosky. Zložíte ich do ľahko prenosného balíka s popruhmi na prenášanie na chrbte. Veľmi jednoduché a praktické.

◦ Rozmer člna po nafúknutí: 363 x 88 cm
◦ Hmotnosť člna: 11,3 kg
◦ Max. kapacita dospelých osôb: 2
◦ Max. kapacita detí: 1
◦ Nosnosť: 200 kg
◦ Počet vzduchových komôr: 5
◦ Počet odtokových kanálikov: 1
◦ Rozmery po zbalení: 61 x 41 x 23 cm
◦ Materiál: Heavy Duty PVC
◦ Konštrukcia: I-Beam floor

◦ Súčasť balenia: sada na opravy

Parametre

Počet osôb3
Hmotnosť11,3 kg

Video