ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY 12x85 G - v šťave

Kapsička Intense Beauty s kúskami v šťave umožňuje všetkým mačkám mať zdravú a závideniahodnú srsť. Krmivo je obohatené o omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré udržujú kožu a srsť v perfektnom stave.

Výrobca:
ROYAL CANIN
Obj. čislo:
9003579308721
Doba dodania:
Na sklade

14,95 € s DPH 12,46 € bez DPH

+ -

ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY 12x85 G - v šťave

Udržiavať srsť vašej mačky môže byť náročné, hlavne ak máte dlhosrsté plemeno, ale ak jej poskytnete tú správnu výživu, bude mať zdravú a lesklú srsť, ktorá zdôrazní jej krásu.
V krmive ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy sa nachádza vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré vyživujú kožu aj srsť.
Zdravie kože i srsti sú pre kvalitu života vašej mačky nesmierne dôležité. Obklopujú celé telo a sú ukazovateľom toho, či je mačka v poriadku. Ako sa hovorí, zovňajšok často odráža to, čo sa deje vo vnútri.

Krmivom ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy zaistíte vašej mačke krásnu a zdravú srsť, ale aj celkové zdravie.
Krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy tiež napomáha udržiavaniu ideálnej hmotnosti. Nízky obsah tuku predchádza priberaniu a optimálny obsah bielkovín podporuje zdravý rast a vývoj svalstva.

Krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty in Gravy tiež udržuje zdravé močové cesty a správne fungovanie močového mechúra.
Medzi ďalšími živinami sú do zloženia tohto krmiva pre dobrú chutnosť zahrnuté ryby a mäso, ďalej tiež veľa rastlinných derivátov poskytujúcich vitamíny a minerály, ktoré vyživujú kožu a srsť.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Intense Beauty je dostupné aj ako suché krmivo s chrumkavými a chutnými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie:
Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, ryby a rybie deriváty, obilniny, výťažky z rastlinných proteínov, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky:
Vitamín D3: 100 IU, E1 (železo): 7 mg, E2 (jód): 0,23 mg, E4 (meď): 1,8 mg, E5 (mangán): 2,1 mg, E6 (zinok): 21 mg.

Parametre

Druh krmivaKapsičky
VekVšetky
Hmotnosť1,02 kg