Campingaz 4 Series Onyx S

Nový 4-horákový gril s inovatívnou technológiou horákou Blue Flame z nerezovej ocele s varičom na postrannom stolíku pre prípravu príloh a omáčok.

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2000037288
Bonus:
Original sada k pripojeniu PB s regulátorom tlaku zdarma
Doba dodania:
Na sklade

904,30 € s DPH 753,58 € bez DPH

+ -
Novinka

Campingaz 4 Series Onyx S

Nový 4-horákový gril s inovatívnou technológiou horákou Blue Flame z nerezovej ocele s varičom na postrannom stolíku pre prípravu príloh a omáčok.

Grilovacia plocha je na rozdelená na obojstrannú liatinovú platňu a grilovací rošt s Culinary Modular systémom.

Nová technológia tohto grilu umožnila odstrániť rozptyľovače telpa, ktoré u bežných kontaktných grilov slúžia ako ohrana horákov. Pri tejto novej modelovej rade, je ochrana horákov zabudovaná priamo v grilovacej ploche.

Nový je aj unikátny čistiaci systém InstaClean® AQUA, ktorý Vám ešte viac spríjemní čistenie grilu, Vaše pokrmy môžete pripraviť ešte šťavnatejšie a obmedzujete vzplanutie odtekajúcich štiav. Zmenený je aj spôsob zachytávania odkvapkávajúcich štiav a prípadných kúskov pokrmu. V spodnej časti pod horákmi sú zabudované zberače nečistôt vo forme šuflíka, do ktorých sa nalieva voda (cca 1 liter). Tá umožňuje nie len jednoduchšie čistenie grilu, ale zároveň zvlhčuje celý grilovací priestor. Odkvapkávajúce šťavy a nečistoty zároveň dopadajú do vody, neprilepia a nepripečú sa na povrch nádoby, vďaka čomu je čistenie oveľa jednoduchšie. Po ukončení grilovania zásuvku vypustíte do akejkoľvek misky, nečistoty vylejete a zásuvku vytriete handričkou.

Pomocou ovládacích regulátorov je možné pohodlne regulovať teplotu v troch zónach grilovacej plochy. Teplomer vo veku Vám zároveň zobrazuje teplotu, čo je vhodné hlavne pri nepriamom grilovaní, pečení pizze alebo väčších kusoch mäsa grilovaních so zatvoreným vekom.

Gril obsahuje prídavný varič na bočnom stolíku, takže iba jeden bočný stolíky je sklopný. Pri uskladnení sa tým ušetrí množstvo miesta, gril je užší a spratnejší. Sklopný stolík je vyhotovený s novým systémom Push2Fold, ktorý umožňuje jeho pohodlné sklopenie a zaistenie.

Predná časť grilu je tvorená dviarkami a pod samotný gril je možné umiestniť aj 10 kg plynovú fľašu. Bočné steny pod grilovacou plochou sú uzatvorené, takže nie je vidieť pod grilovaciu plochu, kde je umiestnená plynová bomba. Zadná strana grilu je otvorená.

Technické parametre a výbava grilu:

Výkon až 12,8 kW + 2,3 kW pri maximálnej spotrebe plynu len 1320 g/h gril + 167 g/h varič
Rozmer grilovací plochy: 46 x 72 cm = 3300 cm²
Ohrievací rošt - mriežka pre pozvoľné grilovanie a ohrievanie rozmerov: 2x 17x35 cm
Elektronické zapalování InstaStart
Rozmery otevoreného grilu: 157 x 69 x 148 cm
Rozmery zatvoreného grilu so sklopeným stolíkom: 135 x 60 x 119 cm
Predĺžená záruka 5 rokov na nerezové horáky, veko a grilovaciu plochu

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť73 kg

Video