• Úvod
  • >>
  • Káva
  • >>
  • Danesi Caffé Doppio zrnková káva 1 kg

Danesi Caffé Doppio zrnková káva 1 kg

Kultová zrnková káva Doppio predstavuje dokonalé talianske espresso. Vyvážená chuť, jemnosť, sladkosť a kvetinová aróma očaria aj najnáročnejšieho znalca kávy. Lahodnú chuť dokresľuje zlatistá crema a ovocné podtóny, doplnené náznakmi kakaa a karamelu.

Výrobca:
DANESI
Obj. čislo:
DN47002Z
Doba dodania:
Na sklade

26,90 € s DPH 22,42 € bez DPH

Danesi Caffé Doppio zrnková káva 1 kg

Kultová zrnková káva Doppio predstavuje dokonalé talianske espresso. Vyvážená chuť, jemnosť, sladkosť a kvetinová aróma očaria aj najnáročnejšieho znalca kávy. Lahodnú chuť dokresľuje zlatistá crema a ovocné podtóny, doplnené náznakmi kakaa a karamelu. Danesi Caffé Doppio predstavuje pravé talianske espresso v čistej forme. Táto káva má v Taliansku takmer kultový status a už tradične sa drží na najvyšších miestach rebríčka hodnotenia najlepších talianskych káv. Káva Danesi Caffé Doppio vás prekvapí predovšetkým svojou úplnou a jednoznačnou chuťou s nízkym obsahom kyslosti. Má dokonalú cremu, ktorá na vašom esspreso vydrží prekvapivo dlho. Káva Danesi je pripravená primárne pre prípravu v profesionálnych kávovaroch, ale aj v automatoch na kávu dostanete veľmi príjemný výsledok.

Káva Danesi má svoje počiatky v Ríme, kde spoločnosť založil v roku 1905 jeden z prvých priekopníkov v odbore praženie kávy Alfredo Danesi. Už od svojho počiatku venovala spoločnosť Danesi dôraz na zachovanie kvality a kultúry pitia tradičného talianskeho espressa po celom svete.

Balenie: 1000 g.

Parametre

Hmotnosť1 kg