Campingaz 3 Series Classic LD Plus

Moderný plynový gril Campingaz 3 Series Classic LD Plus j vybavený tromi nerezovými horákmi a roštom Culinary Modular.

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2000038738
Doba dodania:
Na sklade

399,00 € 345,00 € s DPH 332,50 € 287,50 € bez DPH

+ -
Akcia -14%

Campingaz 3 Series Classic LD Plus

Plynový gril Campingaz 3 Series Classic LD Plus je vybavený tromi rúrkovými horákmi z nerezovej ocele, ktoré dosahujú výkon 9,6 kW. Prívod plynu sa ovláda pomocou regulačných kohútikov. Aktuálnu výšku teploty je potom možné sledovať na teplomere s ciferníkom, ktorý je zabudovaný do poklopu grilu. Stačí sa pri grilovaní pozrieť na ciferník a hneď máte jasno, či plyn pridať alebo naopak ubrať.

Na grilovanie je Campingaz 3 Series Classic LD Plus vybavený špeciálnym roštom s vyberateľným stredom Culinary Modular, ktorý umožňuje na grile používať komponenty z kolekcie príslušenstva Culinary Modular. Medzi ne patrí napríklad kameň na pizzu, stojan na hydinu, ázijská wok panvica a pod. Grilovacia plocha má rozmer 61 x 45 cm, čo je dosť miesta, aby ste na tomto grile pripravili pohostenie aj pre väčšiu skupinu priateľov. Okrem základného grilovacieho roštu je 3 Series Classic LD Plus vybavený aj ohrievacím roštom, ktorý je umiestnený nad hlavnou grilovacou plochou.

Komfort grilu zvyšuje funkcia InstaClean, ktorá zjednodušuje údržbu grilu. Grilovacia vaňa sa totiž skladá z niekoľkých častí, ktoré je možné po grilovaní jednoducho z grilu vybrať a dať umyť do bežnej umývačky riadu. Užitočná je tiež priestranná skrinka s dvojkrídlovými dvierkami umiestnená pod grilovacou vaňou, ktorá môže slúžiť na uschovanie plynovej bomby alebo rôzneho príslušenstva. Campingaz 3 Series Classsic LD Plus je tiež vybavený štyrmi pevnými kolieskami, ktoré uľahčujú presun grilu z miesta na miesto.

Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechať umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.


Grilovacia plocha: 61 x 45 cm
Grilovací rošt: Liatinový rošt, Culinary Modular, ocelový tal
Celkové rozmery grilu: 143,8 × 63,8 × 115,6 cm
Hmotnoť: 52 kg
Integrovaný teplomer: ÁNO
Celkový výkon grilu: 9,6 kW

Pre pripojenie k 5 kg a 10 kg PB fľaši odporúčame zakúpiť pripojovaciu sadu Campingaz (regulátor, hadica, sponky), nie je súčasťou výrobku.
Pre pripojenie k 2kg PB fľaši je potreba zakúpiť sadu pre pripojenie + odtlačný ventil.

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť52 kg