• Úvod
  • >>
  • Káva
  • >>
  • Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 kg

Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Tonino Lamborghini Espresso Black je jedinečná kompozícia kávových zŕn Arabica (60%), brazílskej odrody Alta Mogiana, doplnené najušľachtilejšou Robustou (40%).

Výrobca:
TONINO LAMBORGHINI
Obj. čislo:
TL45001Z
Doba dodania:
Na sklade

23,20 € s DPH 19,33 € bez DPH

Tonino Lamborghini Black zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Tonino Lamborghini Espresso Black je jedinečná kompozícia kávových zŕn Arabica (60%), brazílskej odrody Alta Mogiana, doplnené najušľachtilejšou Robustou (40%). Tonino Lamborghini Black sa vyznačuje strednou silou a plnou chuťou. Badateľná je dochuť horkej čokolády a korenia. Na dokonalej šálke espressa vytvára hustú a odolnú crému. Skvelá tiež vo forme mliečnych káv, ako je cappuccino a latte macchiato.

Talianska Tonino Lamborghini je veľmi známa aj tradičná značka . História kávy sa odráža od nadšenia pre pestovanie kávy a dlhoročných skúseností s výrobou . Talianska tradícia pomalého ručného praženia kávových zŕn , je tu zmodernizovaná , aby dosiahli ešte lepšie kvality kávy , ktorá je vhodná aj pre tých najnáročnejších znalcov . Pri výrobe sa neustále kontroluje kvalita kávy , aróma , ale aj ako sa mení jej chuť . Všetky zrná kávy sú kontrolované v prísnom prostredí pomocou presne naprogramovaných

Parametre

Hmotnosť1 kg