Thule XG CROSS 213

Pohodlné, kompaktné a efektívne: riešenie pre vaše kompaktné SUV a crossover

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
8005438066392
Doba dodania:
Na sklade

156,00 € s DPH 130,00 € bez DPH

+ -

Thule XG CROSS 213

KLASICKÉ, AUTOMATICKÉ, BRILANTNÉ

Kombináciou najvýznamnejších funkcií, ktoré kompaktné SUV a crossovery vyžadujú, predstavuje XG Cross špecializované riešenie od spoločnosti König pre tieto rastúce kategórie vozidiel.
König XG Cross sa vyznačuje uzemneným systémom uchytenia: vďaka flexibilnému lanku, ktoré sa posúva po zemi za volantom, sa všetky časti reťaze spoja bez pohybu vozidla. Akonáhle je snehová reťaz namontovaná na kolese, nevyžaduje žiadnu dodatočnú zarážku na opätovné napnutie. V skutočnosti sa vďaka König ATC automaticky počas jazdy dosiahne optimálne napnutie a vycentrovanie reťaze na pneumatike.
Nový špeciálny dizajn prierezu je čiastočným prevzatím osvedčeného prierezu XG-12 Pro: vďaka trojitým trakčným tyčám obsahuje dizajn XG Cross ďalšie trakčné prvky, ktoré robia rozdiel v najnáročnejších jazdných situáciách. Dodatočné funkcie, ako napríklad König Micro-adjust a König Wheel-Shield Level 1, povyšujú XG Cross na preferovanú voľbu pre majiteľov kompaktných SUV a crossoverov.
König XG Cross je certifikovaný podľa O-Norm V5117 a EN 16662-1, čím spĺňa všetky zákonné požiadavky na zimné vybavenie.

9 mm vo vnútri a na behúni
Špeciálny dizajn priečnika s nízkoprofilovými článkami a trojito zváranými trakčnými doskami
Zariadenie König ATC (Active Tensioning and Balancing) je zodpovedné za napínanie a centrovanie reťaze počas jazdy. Na napnutie reťaze nie sú potrebné ďalšie zarážky
MICRO-ADJUST zjednodušuje montáž a napínanie a zároveň poskytuje tesné a presné nasadenie reťaze na pneumatiku
Wheel-Shield Level 1 ponúka integrálnu ochranu kolesa pred poškriabaním spôsobeným kontaktom s kovovými časťami. Všetky komponenty, ktoré sa môžu dostať do kontaktu s kolesom, sú vyrobené z kompozitného materiálu proti poškriabaniu a bočné prvky sú chránené špecifickou súpravou nylonového nárazníka

Parametre

Video