Thule SnowPack 7322 | Garancia najnižšej ceny

Nosič lyží THULE SnowPack 7322 je elegantný a aerodynamický nosič pre všetky typy lyží a snowboardov určený na prepravu 2 párov lyží, šírka ložnej plochy 25 cm. Nosič je navrhnutý tak, aby bolo možné upevniť všetky druhy lyží a snowboardov, aj šírších a s väčším viazaním. THULE Snowpack má integrovaný vertikálny pružinový systém, ktorý znižuje výšku nosiča v priebehu vykladania, prekrývajúce mäkké gumové podložky môžu taktiež pomôcť ku zníženiu výšky pri vykladaní.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH7322
Doba dodania:
Na sklade

154,90 € s DPH 129,08 € bez DPH

+ -

Thule SnowPack 7322 | Garancia najnižšej ceny

BEZPEČNOSŤ - drží lyže a snowboardy bezpečne ultra mäkkým gumovým ramenom, ktoré prilne tak, aby sa nepoškriabalo vybavenie. Bezpečne unesie silnejšie modernejšie lyže a snowboardy, znižuje výšku nosiča pri vykladaní vďaka integrovanému pružinovému systému. Lyže je možné uzamknúť k nosiču a nosič k vozidlu. Nosič spĺňa bezpečnostné normy City Crash a TUV.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE - jednoduché otvorenie a zavretie aj v zimných rukaviciach, vďaka veľkému tlačidlu. Komaktibilný s T drážkou 20 mm, montážny kit TH8897 pre štvorcové priečky SquareBar je dostupný ako príslušenstvo - nie je v cene.

VHODNOSŤ - eloxovaný hliníkový strešný nosič pre lyže určený pre všetky typy lyží. 2 výškové polohy aj pre lyže s vysokým viazaním.

Parametre

Umiestnenie nosičaNa strechu

Video