Thule ProRide 598 2x

Univerzálny strešný nosič bicyklov THULE ProRide 598, uzamykateľný, jednoduchá montáž - rýchloupínací systém, montuje sa do T-drážky, alebo na štvorhranné priečky s adaptérom TH 889-5 (nie je súčasťou, dokupuje sa), vhodný pre kruhové rámy bicyklov 22-80mm, oválne rámy max. 80x100mm, materiál hliník, max. zaťaženie 20kg. Možnosť uzamknutia nosiča bicykla k strešnému nosiču. Montáž aj na priečky s T drážkou, netreba dokupovať adapér. Rýchla montáž. Hmotnosť nosiča je 4,2 kg. Max. rýchlosť s namontovaným nosičom 130 km/h.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH598-2x
Doba dodania:
Na sklade

318,00 € s DPH 265,00 € bez DPH

+ -

Thule ProRide 598 2x

Max. počet bicyklov: 1
Max. nosnosť: 20 kg
Hmotnosť: 4,2 kg
Materiál: hliník
Spôsob uchytenia: Rám + kolesá
Max. priemer rámu: okrúhly 22-80 mm / oválny max 80x100 mm
Veľkosti kolies: všetky
Montáž na oceľové tyče: áno (s použitím adaptéra 8895 - nie je súčasťou balenia)
Montáž na hliníkové tyče do T-drážky: áno (T-adaptéry sú súčasťou základného balenia)
Uzamykanie bicykla: áno
Uzamykanie nosiča: áno
Max. doporučená rýchlosť: 130 km/h

Kvalitný nosič bicykla Thule ProRide 598 od známeho výrobcu Thule. Tento nosič bicykla patrí medzi najkvalitnejšie nosiče bicyklov na trhu. Exkluzívny dizajn v atraktívnej titanovej farbe. Najväčšou prednosťou nosiča je jeho veľmi jednoduchá manipulácia.

Samonastavovací držiak rámu umožňuje rýchle a jednoduché uchytenie bicykla. Držiak rámu je vybavený indikátorom momentu utiahnutia, ktorý zreteľne oznamuje správnu montáž. Tlak na rám bicykla je rozložený pomocou veľkého mäkkého obloženia, ktorý sa prispôsobuje rámu bicykla a minimalizuje riziko poškodenia rámu. Bicykel je chránený pred pádom pomocou rozšírenej dolnej čeluste úchytu. Celá manipulácia sa uskutočňuje v prístupnej výške tesne ponad strechou automobilu. Kolesá bicykla sú pevne uchytené o nosič kvalitnými diagonálne uloženými plastovými remienkami. To zabraňuje akémukoľvek pohybu bicykla počas prepravy. Riemienky sú aj s ochranou proti poškodeniu kolesa.

Nosič bicykla Thule ProRide 598 je možné štandartne namontovať na hliníkové strešné nosiče do T-drážky. T-adaptéry sú súčastou základného balenia. S použitím adaptéra 8895 je možné nosič namontovať aj na oceľové strešné nosiče.

Vďaka vylepšenému mechanizmu je možné nosič otáčať z jednej strany na druhú bez použitia náradia. Nosič je uzamykateľný. Uzamknúť je možné bicykel o nosič a taktiež samotný nosič bycikla o strešný nosič. V prípade, že na nosiči nie pripevnený žiaden bicykel, držiak rámu je možné jednoducho sklopiť. Max. doporučená rýchlosť udávaná výrobcom je 130 km/h.

Nosiče bicyklov značky Thule patria medzi najkvalitnejšie a najpredávanejšie nosiče bicyklov na svete.

Parametre

Umiestnenie nosičaNa strechu