Thule K-Summit VAN K84

Najexkluzívnejšia vonkajšia snehová reťaz pre moderné Vans, ideálna pre vozidlá s obmedzenou vnútornou vôľou

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
8005438033769
Doba dodania:
Na sklade

474,90 € s DPH 395,75 € bez DPH

+ -

Thule K-Summit VAN K84

MODERNÉ, EXKLUZÍVNE, ŠTÝLOVÉ

K-Summit je najexkluzívnejšia a najinovatívnejšia vonkajšia snehová reťaz.
V súčasnosti sú autá vybavené stále väčšími kolesami a sofistikovanejšími systémami odpruženia, čím sa dramaticky zmenšuje svetlá výška kormidlovne a následne sa obmedzuje používanie štandardných snehových reťazí.
Jedným z najčastejších obmedzení vôle je vnútorná časť kormidlovne, ktorú predstavuje nedostatok priestoru medzi kolesom a vzperou zavesenia, ktorý je potrebný na osadenie tradičných reťazí s vnútornými prvkami.
König nanovo definuje dizajn vonkajších snehových reťazí s pohodlnejším, kompaktnejším a flexibilnejším riešením: K-Summit.
S König K-Summit sa všetky montážne a demontážne operácie vykonávajú výlučne na vonkajšej strane kolesa pre lepšiu viditeľnosť a pochopenie procesu.
Upevnenie na koleso je zaručené súpravou patentovaných adaptérov upevnených na hlave originálnej skrutky automobilu. Proces uťahovania je podporovaný použitím K-Lock, patentovaného kľúča König s integrovaným indikátorom krútiaceho momentu, ktorý informuje užívateľa o dosiahnutí ideálneho krútiaceho momentu.
Operácie napínania sú riešené pomocou integrovanej račne, ktorá poskytuje prekvapivo jednoduchý proces a vďaka čomu reťaz dosiahne svoju ideálnu polohu autonómne počas jazdy.
V skutočnosti, akonáhle je K-Summit zaistený na mieste ku kolesu, nevyžaduje žiadnu dodatočnú zarážku na opätovné napnutie: optimálne napnutie a vycentrovanie reťaze na pneumatike sa dosiahne automaticky počas jazdy.
Vďaka špeciálnemu dizajnu má König K-Summit úroveň ochrany kolies 0, ktorá zaisťuje úplnú absenciu dotykových bodov medzi reťazou a zliatinovým kolesom.
König K-Summit predstavuje vôbec najflexibilnejšie riešenie snehových reťazí: v skutočnosti je možné vďaka patentovaným nastavovacím prvkom upraviť dĺžku prierezu podľa veľkosti pneumatiky, čo vedie k flexibilnejšiemu riešeniu pre rôzne vozidlá a veľkosti pneumatík.
König K-Summit je certifikovaný podľa O-Norm V5117, UNI 11313 a EN 16662-1, čím spĺňa všetky zákonné požiadavky na zimné vybavenie.

0 mm vo vnútri kolesa
Upevnené na jednej z originálnych/OE matíc / skrutiek kolesa
Centrálne telo s integrovaným račňovým systémom pre rýchle, výkonné a bez námahy napínacie operácie
Aktívne napínacie prvky znižujú dynamické prevýšenie a umožňujú dokonalé prispôsobenie rôznym profilom pneumatík a úrovniam opotrebovania
Nový dizajn plastových dosiek zaručuje vysokú odolnosť, pružnosť a vyššiu priľnavosť
Patentované zvárané trakčné dosky poskytujúce lepšiu priľnavosť na zasnežených a zľadovatených povrchoch
Skladacie ramená pre jednoduché uloženie v inteligentnej taške
Úroveň ochrany kolies 0 je založená na špecifickom dizajne produktu, ktorý zabraňuje akémukoľvek kontaktu medzi snehovou reťazou a zliatinovým diskom
Nástroj K-Lock indikuje kliknutím dosah ideálnych špecifikácií krútiaceho momentu K-Summit
100% kompatibilita s originálnymi diskami
Homológie/certifikáty/zhoda: Ö-Norm 5117, UNI 11313, TÜV
Neodporúča sa na použitie v teréne

Parametre

Video