Thule K-Slim 060

Najtenšia snehová reťaz v dynamických podmienkach, kompatibilná s autami s obmedzenou svetlosťou kormidlovne

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
8005438032137
Doba dodania:
Na sklade

161,90 € s DPH 134,92 € bez DPH

+ -

Thule K-Slim 060

TENKÝ, KOMPAKTNÝ, HLADKÝ

K-Slim bol špeciálne vyvinutý tak, aby riešil obmedzené priestorové vzdialenosti predných vozidiel s veľkými kolesami a sofistikovanými systémami odpruženia.
Jedinečné vlastnosti K-Slim súvisia s kompaktnosťou produktu v statických aj dynamických podmienkach: každý jednotlivý komponent je navrhnutý tak, aby zaberal čo najmenej miesta a produkt je navrhnutý tak, aby zostal super priľnavý k pneumatike v dynamických podmienkach.
König K-Slim sa vyznačuje uzemňovacím systémom uchytenia: vďaka flexibilnému lanku, ktoré sa posúva po zemi za volantom, sa všetky časti reťaze spoja bez toho, aby sa vozidlo pohlo.
Akonáhle je snehová reťaz namontovaná na koleso, po určitej jazde nízkou rýchlosťou, K-Slim vyžaduje, aby používateľ zastavil, aby znova správne utiahol reťaz.
Dodatočné funkcie, ako napríklad König Micro-adjust a König Wheel-Shield Level 2, povyšujú K-Slim na preferovanú voľbu pre športové osobné auto.
König K-Slim je certifikovaný podľa normy O-Norm V5117, UNI 11313 a EN 16662-1, čím spĺňa všetky zákonné požiadavky na zimné vybavenie.

Patentovaný dizajn znižuje dynamické prevýšenie a zabraňuje interferencii medzi reťazou a podbehom kolesa
Systém manuálneho napínania vyžaduje jeden doraz vozidla na montáž a jeden ďalší doraz na opätovné napnutie reťaze
MICRO-ADJUST zjednodušuje montáž a napínanie a zároveň poskytuje tesné a presné nasadenie reťaze na pneumatiku
Uzavreté skracovacie háčiky
Wheel-Shield Level 2 ponúka ochranu kolesa pred hlavnými škrabancami spôsobenými kontaktom s kovovými časťami. Bočné prvky sú chránené špeciálnou súpravou nylonového nárazníka
Schválené výrobcami automobilov ako riešenie pre vozidlá s obmedzeným priestorom v podbehu, ako Alfa Romeo Giulia, Citroën C4 Picasso, C3 Picasso, Jeep Renegade, Fiat 500X, Fiat Panda Cross, Peugeot 1007, Peugeot 207, Renault Laguna III

Parametre

Hmotnosť10,3 kg

Video