Thule EasyFold XT2 933

Exkluzívny nosič bicyklov na ťažné zariadenie najvyššej triedy so skladacou funkciou od známeho švédskeho výrobcu Thule EasyFold XT 933 je určený na prepravu 2 bicyklov. Jeho prednosťou je skladacia konštrukcia, ktorá zabezpečuje extrémne jednoduchú montáž, manipuláciu a skladovanie nosiča. Robustná konštrukcia s nosnosťou až 60 kg. Vďaka zvýšenej nosnosti je možné prepravovať na nosiči aj elektrobicykle.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH933
Doba dodania:
Na sklade

769,00 € s DPH 640,83 € bez DPH

+ -

Thule EasyFold XT2 933

Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 933 je vybavený sklopnou funkciou. Táto funkcia umožňuje pohodlný prístup do batožinového priestoru aj s naloženými bicyklami na nosiči. Sklápací mechanizmus sa ovláda nohou a necháva tak voľné ruky pre pridržanie bicyklov počas sklápania. Nosič je možné upevniť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. Upevnenie je riešené cez pákové zariadenie, pomocou ktorého sa veľmi rýchlo a bezpečne nosič uchytí na ťažné zariadenie zatlačením páky.

Nosič bicyklov Thule EasyFold XT 933 váži len 17,9 kg. Kompaktné rozmery po zložení nosiča umožňujú jednoduchú manipuláciu s nosičom a v prípade potreby je možné nosič umiestniť do každého batožinového priestoru akéhokoľvek automobilu. Na nosiči sú integrované rukoväte pre jednoduché a pohodlné prenášanie.

Odnímateľné držiaky rámu rýchlo a jednoducho uchytia oválne ako aj guľaté rámy a bezpečne tak uchytia bicykle o nosič. Tieto držiaky sú vybavené uzamykacími ružicami s indikátorom momentu utiahnutia Thule AcuTight, ktorý preklikne, akonáhle je bicykel optimálne upevnený. Posuvné držiaky kolies sú vybavené pevným rýchloupínacím popruhom. Bezpečnostné zámky zabezpečujú uzamknutie bicyklov a taktiež je uzamykateľný aj samotný nosič.

Nosiče bicyklov Thule sa vyznačujú vyskokou kvalitou a špičkovým technickým spracovaním.


Prepravná kapacita bicyklov: 2
Prepravná kapacita elektrických bicyklov: 2
Rozmery: 1230x630 mm (šírka x dĺžka)
Rozmery v zloženom stave: 680x630x310 mm
Hmotnosť: 17,9 kg
Nosnosť spolu: 60 kg
Max. hmotnosť 1 bicykla: 30 kg
Veľkosti bicyklov: všetky
Veľkosti kolies: všetky
Max. priemer rámu bicykla: 22-80 mm
Sklopná funkcia: áno
Uzamykanie bicyklov: áno
Uzamykanie nosiča: áno
Elektrická zásuvka: 13-pólová

Parametre

Umiestnenie nosičaNa ťažné zariadenie
Hmotnosť17,9 kg

Video