• Úvod
  • >>
  • Káva
  • >>
  • Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg

Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg

Silná káva s mocným, guľatým telom presne napĺňa význam svojho mena, "forza", ktoré v taliančine znamená mocný či silný.

Výrobca:
PIAZZA
Obj. čislo:
PI58001
Doba dodania:
Na sklade

21,50 € s DPH 17,92 € bez DPH

Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg

Silná káva s mocným, guľatým telom presne napĺňa význam svojho mena, "forza", ktoré v taliančine znamená mocný či silný.
Zrná sú pražené presne podľa tradičných talianskych metód.
Zrnková káva Piazza dOro Forza je zmes 100% kávy Arabica pochádzajúca z Brazílie spracovaná suchou cestou.
Káva je vhodná na prípravu ristretta alebo do mliečnych variantov kávy ako je Cappuccino či Caffé Latté.

Značka Piazza D Oro Espresso bola vytvorená Douwe Egberts , jednou z najväčších praženie na svete s históriou v praženia kávy dlhú vyše 250 rokov . Roku 1753 Egbert Douwes so svojou ženou Akke Thysses začali v malej dedinke v Holandsku predávať kávu a tabak v obchodíku s názvom " De Witte Os " ( v preklade " Biely Vôl " ) . Keď obchodík okolo rokov 1780 prevzal ich syn , dokázal rodinnému podniku vydobyť renomé po celej krajine a jeho nasledovníci nakoniec vytvorili vedúca spoločnosť na holandskom trhu s kávou a nielen na ňom . Vďaka bohatým skúsenostiam , dokážu odborníci Douwe Egberts vybrať kávu s tou správnou chuťou , ktorá bude vyhovovať aj najnáročnejším zákazníkom a pretože káva nie je len o spôsobe prípravy a nejakých kávových zrnách , je dôležité vedieť , že Piazza d Oro Forza je veľmi kvalitná 100 % Arabica vyrobená s puncom UTZ CERTIFIED ® , ktorá je zárukou ako jej kvalitnejšieho , k prírode šetrnejšieho pestovanie , tak lepšieho a férověšího zaobchádzanie s ľuďmi , pod ktorých rukami rastie . Tak môže byť pestovaná so všetkou láskou a starostlivosťou , pretože každý detail sa odrazí v chuti a pocitu , ktorý budete mať , keď si svoj ​​hrnček kávy budete môcť naozaj vychutnať .

Balenie: 1000 g.

Parametre

Hmotnosť1 kg