Campingaz 3 Series Premium S

Novinka pre rok 2021 !!!

Nový 3-horákový gril s inovatívnou technológiou horákov Blue Flame z nerezovej ocele s varičom na postrannom stolíku pre prípravu príloh a omáčok.

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2000037280
Bonus:
Original sada k pripojeniu PB s regulátorom tlaku zdarma
Doba dodania:
Na sklade

698,50 € s DPH 582,08 € bez DPH

+ -
Novinka

Campingaz 3 Series Premium S

Novinka pre rok 2021 !!!

Nový 3-horákový gril s inovatívnou technológiou horákou Blue Flame z nerezovej ocele s varičom na postrannom stolíku pre prípravu príloh a omáčok.

Grilovacia plocha je na rozdelená na obojstrannú liatinovú platňu a grilovací rošt s Culinary Modular systémom.

Nová technológia tohto grilu umožnila odstrániť rozptyľovače tepla, ktoré u bežných kontaktných grilov slúžia ako ochrana horákov. Pri tejto novej modelovej rade, je ochrana horákov zabudovaná priamo v grilovacej ploche.

Nový je aj unikátny čistiaci systém InstaClean® AQUA, ktorý Vám ešte viac spríjemní čistenie grilu, Vaše pokrmy môžete pripraviť ešte šťavnatejšie a obmedzujete vzplanutie odtekajúcich štiav. Zmenený je aj spôsob zachytávania odkvapkávajúcich štiav a prípadných kúskov pokrmu. V spodnej časti pod horákmi je zabudovaný zberač nečistôt vo forme zásuvky, do ktorej sa nalieva voda (cca 1 liter). Tá umožňuje nie len jednoduchšie čistenie grilu, ale zároveň zvlhčuje celý grilovací priestor. Odkvapkávajúce šťavy a nečistoty zároveň dopadajú do vody, neprilepia a nepripečú sa na povrch nádoby, vďaka čomu je čistenie oveľa jednoduchšie. Po ukončení grilovania zásuvku vypustíte do akejkoľvek misky, nečistoty vylejete a zásuvku vytriete handričkou.

Pomocou ovládacích regulátorov je možné pohodlne regulovať teplotu v troch zónach grilovacej plochy. Teplomer vo veku Vám zároveň zobrazuje teplotu, čo je vhodné hlavne pri nepriamom grilovaní, pečení pizze alebo väčších kusoch mäsa grilovaných so zatvoreným vekom.

Gril obsahuje prídavný varič na bočnom stolíku, takže iba jeden bočný stolíky je sklopný. Pri uskladnení sa tým ušetrí množstvo miesta, gril je užší a spratnejší. Sklopný stolík je vyhotovený s novým systémom Push2Fold, ktorý umožňuje jeho pohodlné sklopenie a zaistenie.

Predná časť grilu je tvorená dvierkami a pod samotný gril je možné umiestniť aj 10 kg plynovú fľašu. Bočné steny pod grilovacou plochou sú uzatvorené, takže nie je vidieť pod grilovaciu plochu, kde je umiestnená plynová bomba. Zadná strana grilu je otvorená.

Technické parametre a výbava grilu:

Nová technológia horákov poskytuje u tohto grilu výkon až 10,2 kW + 2,3 kW pri maximálnej spotrebe plynu len 741 g/h gril + 167 g/h varič
Rozmer grilovacej plochy: 46 x 61 cm = 2800 cm²
Ohrievací rošt - mriežka pre pozvoľné grilovanie a ohrievanie rozmerov: 17 x 62 cm
Elektronické zapaľovanie
Rozmery otvoreného grilu: 146 x 70 x 148 cm
Rozmery zatvoreného grilu so sklopeným stolíkom: 124 x 60 x 121 cm

Predĺžená záruka 5 rokov na nerezové horáky, veko a liatinovú grilovaciu plochu. Pre pripojenie výrobku k PB fľaši je potrebné použiť pripojovaciu sadu s regulátorom.

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť66 kg

Video