Alavis šampón extra jemný 250ml

Veterinárny prípravok určený pre kone, pony, psov a mačky s obsahom aloe vera a konopného oleja, určený na udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť.
Je vhodný na podporu liečby pri kožných ochoreniach. Aloe vera napomáha pri zápaloch, má antiseptické a antioxidačné účinky. Konopný olej na podporu hojenia pri kožných problémoch, pomáha znižovať zápal.

Výrobca:
ALAVIS
Obj. čislo:
OBC016436
Doba dodania:
Na sklade

6,49 € s DPH 5,41 € bez DPH

+ -

Alavis šampón extra jemný 250ml

ALAVIS™ Extra šetrný šampón je veterinárny prípravok určený pre kone, pony, psov a mačky s obsahom aloe vera a konopného oleja, určený na udržanie zdravej a kvalitnej kože, ktorá je základom pre kvalitnú a lesklú srsť.

ALAVIS™ Extra šetrný šampón je vhodný na podporu liečby pri kožných ochoreniach, navyše čistá srsť a koža sama o sebe pomáhajú hojeniu.

Obsahuje aktívne látky:
- aloe vera, ktorá napomáha pri zápaloch, má antiseptické a antioxidačné účinky,
- konopný olej, ktorý sa používa na podporu hojenia pri kožných problémoch a pomáha znižovať zápal.

Oblasť použitia:

upokojuje kožu pri zápalových ochoreniach kože,
znižuje svrbenie (pruritus),
pomáha pri liečbe hyperkeratózy a seboroickej dermatitídy,
zlepšuje kvalitu srsti a dodáva vyšší lesk.

Spôsob použitia: Navlhčite srsť teplou vodou a šampón vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pena. Potom penu starostlivo opláchnite. Šampón je nedráždivý pre oči a uši, napriek tomu sa vyvarujte ich zasiahnutiu.
Spôsob uchovávania: Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí! Spotrebujte do dátumu uvedeného na tube.
Zloženie:

Aktívne látky: Aloe vera, Konopný olej

Aqua, Betain-EuroQuat HC47, Spolapon 242/70, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Panthenol 75 %, Fucogel, Euperlan PCO, Sericin, Olivem 450, Arlypon TT, Ceraphyl 41, Plantecare 818, Polyquternium-7, Bavlníkový olej vodorozpustný.

Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.

Veľkosť balenia: 250 ml.