Sevylor RIVIERA - 2 miestny kajak

Premyslene jednoduchá loď . Priamy pokračovateľ rokmi prevereného kajaku Sevylor v novom decentnom dizajne . Je testovaný a vylepšovaný po desaťročia. Riviera, kajak pre 2 dospelé osoby, je ideálny pre plavbu po jazerách, pokojných riekach aj pre hrátky v blízkosti morskej pláže.

Výrobca:
SEVYLOR
Obj. čislo:
205514
Doba dodania:
Na sklade

185,00 € s DPH 154,17 € bez DPH

Sevylor RIVIERA - 2 miestny kajak

Je vyrobený z húževnatého a trvanlivého PVC, má 2 pohodlné sedačky s opierkami, ktoré je možné v lodi ľahko posúvať na optimálnu pozíciu, prípadne je úplne vyjmout. Riviera má 5 nezávislých nafukovacích komôr pre zvýšenie bezpečnosti, kvalitné Bostonskej ventily, držadlá na prenášanie, uzatvárateľný odtokový kanálik a vzhľadom k hmotnosti len 8,4 kg sa ľahko transportuje.

O to ľahšie, že sa po zrolovaní môže odniesť ako batoh a to vďaka novému BPS systému (jedna krycia paluba je k tomuto účelu prispôsobená). Kontrola hustenia je ľahká a priebežná vďaka integrovanému meradlu Sevytest. Rýchlo tak spoznáme ako kajak napumpovať aj keď ho včas upustiť, keď je vystavený pôsobeniu slnečného žiarenia. Riviéru možno používať ako kajak aj ako kanoi.Součástí balenia je aj jedno hliníkové kajakárske pádlo o dĺžke 2,2 m.

BACKPACK SYSTEM - Rekreačné lode Tahiti, Tahiti Plus a Riviéra sú prispôsobené tak, aby sa dali po vyfúknutie ľahko zrolovať a zabaliť " samé do seba", za pomoci jednej z krycích paluboviek. Vznikne úhľadný balíček s nosnými popruhmi a loď tak môžete pohodlne odniesť na chrbte ako väčší školskú tašku. Jednoduché a veľmi praktické.

Rozmer člna po nafúknutí (cm):315 x 84
Hmotnosť člna (kg): 8,4 kg
Max. kapacita dospelých osôb: 2
Max. kapacita detí: 0
Max. nosnosť (kg): 180
Počet vzduchových komôr: 5
Počet odtokových kanálikov: 1
Rozmery po zbalení (cm): 61 x 41 x 24
Materiál: Heavy Duty PVC
Konštrukcia: I-Beam floor
Oblasť použitia: tečúca voda

Parametre

Počet osôb2
Hmotnosť8,4 kg