DYMO LabelManager 160 S0946340

Prenosný a cenovo dostupný model etiketovacieho zariadenia s veľkým displejom. Stačí zadať text, naformátovať ho jedným dotykom inteligentných tlačidiel a vytlačiť!

Výrobca:
DYMO
Obj. čislo:
DYLM160
Doba dodania:
Na sklade

43,80 € s DPH 36,50 € bez DPH

DYMO LabelManager 160 S0946340

Jednoduché zadávanie textu, rýchle formátovanie, profesionálny vzhľad a zrozumiteľnosť od zapnutia až po tlač. DYMO LM 160 používa kazetové pásky typu D1 v šírkach 6, 9 a 12 mm. Zdrojom napájania je 6 ks AAA batérií alebo voliteľný napájací adaptér, ktoré nie sú súčasťou zariadenia.

Technické parametre: 1-riadkový displej, slovenská diakritika, QWERTY klávesnica, 228 znakov a symbolov, 1 font, 4 rámčeky, 8 štýlov textu, podčiarknuté písmo, zvislý text, 6 veľkostí písma, pamäť posledného štítka, náhľad na štítok pred tlačou,ručný odstrih pásky.

Funkcie & výhody
Ľahké zadávanie textu na klávesnici počítačového typu s rozvrhnutím špecifickým pre danú zem
Rýchle formátovanie pomocou jedno dotykových inteligentných tlačidiel pre veľkosť písma, tučné písmo, kurzívu, podčiarknuté písmo
Zobrazenie vzhľadu štítkov pred tlačou – náhľad na veľkom displeji LCD
K dispozícii 6 veľkostí písma, 8 štýlov textu, 4 rámčekov a podčiarknutie
Profesionálny vzhľad a zrozumiteľnosť štítkov vďaka 228 symbolom a klipartom, klávesy pre rýchly prístup k zadávaniu interpunkcií
Napájanie pomocou šiestich batérií AAA (nie sú súčasťou balenia) alebo voliteľného sieťového adaptéra

Rozmery: 118 mm * 203 mm * 49 mm; Hmotnosť: 350 gramov

Obsah balenia: Štítkovač LabelManager™ 160, Kazeta s páskou D1 pre prvú tlač, čierna na bielej - páskou D1 pre prvú tlač, čierna na bielej: 12 mm x 3 m, Stručný sprievodca, Záručný list s obmedzením záruky na 2 roky

Všetky štítky pre produkt LabelManager 160
D1 Štandardné pásky 6, 9, 12 mm - Vyvinuté spoločnosťou DYMO, aby splnili všetky potreby spojené so štítkovaním v kancelárii, dielni alebo predajni. Tieto pásky zaistia dlhotrvajúce a veľmi kvalitné označenie.
D1 ohybný nylon 12 mm - Vynikajúce pre drsné a zakrivené povrchy - vrátane potrubia, nástrojov a značkovania káblov - odolné lepidlo zaisťuje, že toto ohybné riešenie zostane na mieste.
D1 trvanlivý polyester 12 mm - Na prvý pohľad sa ničím nelíši od štandardnej pásky, ale je opatrená silným lepidlom, ktoré zaistí, že štítok zostane nastálo nalepený na svojom mieste.

Parametre

Hmotnosť0,35 kg