Campingaz Plancha Master LX

Campingaz Plancha Master LX kombinuje najnovšiu technológiu horákov s inteligentnými vlastnosťami pre maximálne pohodlie pri varení na platni. Hladká varná plocha je ideálna na prípravu všetkých druhov jedál, najmä jemnejšej zeleniny, mäsa a rýb.

Zabudnite na prepálené pokrmy alebo zdĺhavé grilovanie a užijte si viac času s priateľmi či rodinou!

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
3000004806
Bonus:
Obal na gril a sada na pripojenie k PB fľaši
Doba dodania:
Na sklade

369,90 € s DPH 308,25 € bez DPH

+ -
Novinka

Campingaz Plancha Master LX

Objavte najnovšiu sadu grilov MASTER !

Campingaz Plancha Master LX kombinuje najnovšiu technológiu horákov s inteligentnými vlastnosťami pre maximálne pohodlie pr varení na platni. Hladká varná plocha je ideálna na prípravu všetkých druhov jedál, najmä jemnejšej zeleniny, mäsa a rýb.

Plancha Master LX je moderný prenosný gril so širokými možnosťami využitia. V oblasti stredomoria sa teší nesmiernej popularite, ale postupne si získava obľubu aj v ďalších krajinách, Slovensko nevynímajúc. Dôvody sú jasné. Master Plancha LX je síce menší gril, ale disponuje veľkou grilovacou doskou zo smaltovanej liatiny, na ktorej pripravíte pohostenie až pre 12 ľudí naraz. Na doske pritom môžete grilovať krevety a iné morské plody, sladkovodné i morské ryby, zeleninu, ale napríklad aj obligátne hovädzie steaky alebo hamburgery. Užívateľské rozhranie je široké a záleží len na vás, čo na Planche budete grilovať. K dispozícii budete mať grilovaciu dosku zo smaltovanej liatiny s veľkosťou 60 x 40 centimetrov. Pod grilovacou doskou sú ukryté dva nerezové horáky Blue Frame s príkonom 6 kW. Vďaka skromným rozmerom a napájaniu plynom sa Master Plancha LX hodí aj na grilovanie na balkóne. Súčasťou grilu je tiež plechová nádobka na zachytávanie odkvapkávajúceho tuku a grilovacích štiav. Nádobka je umiestnená v ľavom boku grilu. Ku grilu si možno prikúpiť tiež grilovaciu špachtľu Premium Plancha Spatula, s ktorou sa dobre odstraňuje pripečená mastnota a ďalšie zvyšky jedál. Môže byť využitá aj ako obracačka.

Parametre:

Modelová rada: Plancha
Technológia ohrevu: Kontaktný ohrev
Technológia horákov: dvojitý nerezový - BBQ Blue Flame
Počet horákov: 2
Výkon: 6 kW
Spotreba: 437 g/h
Grilovacia plocha: Liatinová platňa so smaltovanou úpravou
Rozmery grilovacej plochy: 2400 cm2
Výška grilovacej plochy: nastaviteľná
Obslužnosť grilu: 12 osôb
InstaClean® System: áno
Zapaľovanie: InstaStart®
Rozmery: 65,4 x 49,6 x 15,5 cm
Lapač tukov: Zberná nádoba - plechový hrnček
Hmotnosť: 20,6 kg

Parametre

OhrevPlynový
Hmotnosť20,6 kg

Video