Campingaz Attitude 2100 EX

Modely grilov Attitude od firmy Campingaz patrí medzi tzv. Stolové grily mestského štýlu. Vďaka svojim rozmerom, skladnosti, jednoduchej obsluhe a intuitívnemu ovládaniu tento gril veľmi ľahko umiestnite na svoju terasu, balkón či malú záhradu. A už nikdy nebudete riešiť problém s nedostatkom miesta!

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2000035661
Bonus:
Original sada k pripojeniu PB s regulátorom tlaku zdarma
Doba dodania:
Na sklade

390,95 € s DPH 325,79 € bez DPH

+ -
Novinka

Campingaz Attitude 2100 EX

Campingaz Attitude 2100 EX je dizajnovo prepracovaný plynový stolný gril, ktorý sa vďaka lesklému hliníkovému veku stane krásnym doplnkom vašej terasy, balkóna či záhradky. Jednoduchá obsluha a jednoduchá manipulácia vás iste nadchne a grilovanie sa pre vás stane každodennou záležitosťou.

Attitude 2100 EX je vybavený Culinary Modular liatinovým roštom s posmaltovaná úpravou a obojstranným Tále (grilovacie doska). Nič teda nebráni, aby ste svoj gril premenili v domácej kuchyni a to predovšetkým vďaka jednotlivým doplnkom, ktoré si môžete dokúpiť a ktoré vám vďaka Culinary Modular systému do grilu skvele padnú. Tento rošt je vhodný pre použitie kameňa na pizzu, Paella panvice, liatinové panvice s mriežkou. Ohrievací rošt slúži nielen pre udržanie teploty pokrmov, ale je využívaný pre nepriame grilovanie.

K zapáleniu grilu postačí jednoduché stlačenie a otočenie gombíkom. LED osvetlený ovládací gombík ukáže na prvý pohľad, že plyn prúdi do príslušného horáka. Dizajnový prvok sa tak razom mení aj na bezpečnostné.

Horáky Blue Flame z nerezovej ocele zaistí rovnomerného rozloženia tepla po celej grilovacej ploche a navyše usporí plyn. Integrovaný digitálny teplomer zobrazuje teploty namerané dvojicou snímačov priamo na grilovacej ploche.

Aj samotné čistenie sa pre vás stane hračkou, lebo InstaClean systém umožňuje jednotlivé časti grilovacej vane vybrať a pohodlne umyť v umývačke riadu. Rovnako tak aj zberač nečistôt je možné jednoducho vybrať a umyť.

Parametre produktu Campingaz - Attitude 2100 EX (black)

plynový stolný gril
rozmer otvoreného grilu (Š x H x V): 65 x 69 x 73 cm
rozmer zatvoreného grilu (Š x H x V): 65 x 52 x 36 cm
grilovacia plocha: 2100 cm²
rozmery grilovacej plochy: 58 x 36 cm
horáky: Blue Flame z nerezovej ocele
počet horákov: 2
výkon: 5 kW
materiál roštu a tálu: liatina sa smaltovanou úpravou
grilovacia plocha: Culinary Modular rošt / tál
ohrievacie mriežka
podsvietené gombíky
zapaľovania: InstaStart®
2 digitálne teplomery merajú teplotu priamo na grilovacej ploche
materiál veka: lesklé čierne hliníkové
hmotnosť: 24.5 kg

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť24,5 kg

Video