Campingaz 3 Series Woody LX

Kontaktný plynový gril s tromi rúrkovými horákmi z nerezu a konštrukcií z agátového dreva. Grilovacia plocha je rozdelená na liatinový tál a rošt Culinary Modular pre jednoduchú prípravu pizze, marinované hydiny, paelly alebo ázijských pokrmov na panvici wok. InstaClean™ systém umožňuje vybratie jednotlivých dielov grilovacej vane a ich umývanie v umývačke. Pomocou ovládacích gombíkov a teplomeru možno pohodlne regulovať teplotu. Obsahuje predný plechový kryt s priehradkou na korenie či grilovacie prísady a podporu plynové fľaše. Elektronické zapaľovanie. Vyklápací rošt pre pozvoľné grilovanie a ohrievanie.

Výrobca:
CAMPINGAZ
Obj. čislo:
2000015632
Bonus:
Original sada k pripojeniu PB s regulátorom tlaku zdarma
Doba dodania:
Na sklade

451,60 € s DPH 376,33 € bez DPH

+ -

Campingaz 3 Series Woody LX

Culinary Modular System
Jednoducho vymeňte strednú oválnu časť liatinového roštu a za požadované príslušenstvo z rady Culinary Modular.

Prajete si vynikajúcu pizzu? Stačí použiť pizza kameň. Pokial dávate prednosť ázijskej kuchyni, tak použite wok panvicu.Milovníci španielskych delikaties použijú širokú panvicu na paellu. A pre tých, ktorí uprednostnia grilované kura, pre nich je tu pečiaci stojan na hydinu. A možno len chcete pre prípravu šťavnatého stejku vymeniť štandartný plechový rošt za kvalitnější liatinový. Culinary Modular System e jednoducho pre Vašu radosť z grilovania.

InstaClean® Systém
Čistenie Vášho grilu nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka patentovanému systému Campingaz InstaClean® už nebudete musieť tráviť hodiny umývaním Vášho grilu.

Všetky omývateľné časti grilovacej vane môžete totiž vyňať a jednoducho vložiť do umývačky riadu. A to všetko behom max. 1 minúty. Zjednodušte si prácu a využite čas pre rodinu či priateľov. Šetríme Váš čas.

Even-Temp® - ešte lepšia distribúcia tepla
Pre najlepší výsledok grilovania je doporučovaná teplota okolo 250°C.

Ešte dôležitejšie ale je, aby bola táto teplota rovnomerne šírená po pokiaľ možno najväčšej ploche grilovacieho roštu. Nie je nič horšie, ako nedopečený stejk na jednej a prepálený stejk na druhej strane roštu.

Nerezové horáky trubkového profilu při griloch 3 Series a 4 Series umožňujú:
- účinné rozvádzanie tepla po celej grilovacej ploche vďaka špeciálnemu designu horákov v tvare V - ľahké prisposobenie plameňa potrebám nepriameho grilovania a ohrievania
- dlhodobé a bezporuchové používanie zabezpečené kvalitným nerezovým materiálom a špeciálnym chráničom horáku, ktorý funkguje aj ako rozptyľovač tepla
Technické údaje

Horák: 3 x nerezový trubkový
Príkon [kW]: 9,6
Spotreba plynu [g/h]: 698
Grilovací rošt: liatinový Culinary Modular rošt a platňa
Grilovacia plocha [cm]: 61 x 45
Grilovacia plocha [cm2]: 2800
Odkladací rošt [cm]: 60 x 17
Culinary modular: áno
Insta Clean: áno
Bočný varič: nie
Zapaľovanie: elektronické
Teplomer: áno
Rozmery (dĺžka x hĺbka x výška) [cm]: 124,5 x 64,2 x 110,6
Hmotnosť [kg]: 52
Materiál veka: smaltovaná oceľ s hliníkovými bokmi
Predný kryt: plný oceľový s poličkou
Bočné stolíky/sklopné: 2/2
Výška pracovnej plochy:85
Pre počet osôb: 12

Pre pripojenie k 5 kg a 10 kg PB fľaši doporučujeme zakúpiť pripojovaciu sadu Campingaz (regulátor, hadica, sponky), nie je súčasťou výrobku.
Pre pripojenie k 2 kg PB fľaši je potreba zakúpiť sadu pre pripojenie + odtlačný ventil.

Parametre

Druh griluKontaktné
OhrevPlynový
Hmotnosť45 kg

Video