Thule Chariot Cross 1 Majolica Blue 2021

Dokonalá voľba pre všetkých aktívnych rodičov s jedným potomkom, ktorí sa nechcú vzdať pohybových aktivít a zároveň chcú byť so svojím dieťaťom na každom kroku. Pre nich je určený detský vozík s označením Thule Chariot Cross 1.

Výrobca:
THULE
Obj. čislo:
TH10202021
Doba dodania:
Na sklade

990,00 € s DPH 825,00 € bez DPH

+ -
Novinka

Thule Chariot Cross 1 Majolica Blue 2021

Na ňom tento výrobca opäť dokonale ukazuje svoju jedinečnosť a všestrannosť. Zaujme už samotná konštrukcia. Okrem rozmerov 87 x 65 x 37,5 cm zaujme predovšetkým dizajn. Lákavá modrá farba v kombinácii s tmavým odtieňom veľmi dobre vyzerá a tak tento cyklovozík zaručene nadchne každého, kto chce mať štýl.

Zaujmú aj technické parametre vozíka Thule chariot Cross 1:
Nielen vzhľad je veľkým lákadlom. Detský vozík Thule Chariot Cross 1 je určený na prepravu jedného dieťaťa, ktorá bude predovšetkým pohodlná a bezproblémová. Prispieva k tomu hlavne hmotnosť, ktorá je 12,79 kilogramov, vďaka čomu bude zaistená ľahká manipulácia. Vďaka hmotnostnému limitu 34 kilogramov je istotou, že bude možné hravo prepravovať deti rôzneho veku. Pokiaľ ide o dostatok pohodlia, nie je dôvod sa čohokoľvek obávať Výška na sedenie je 68 centimetrov a šírka v úrovni ramien 39,5 centimetrov. V oboch prípadoch ide o hodnoty veľmi pozitívny.

Z hľadiska technických parametrov nesmieme zabúdať napríklad i možnosť kompaktného zloženia, vďaka čomu možno vozík ľahko vziať kamkoľvek so sebou. Nechýba ani možnosť využiť polohovateľnou sedačku, kedy vám na daný úkon plne postačí len jedna ruka. Plusom je u čiastočne odnímateľné sedadlo pre dieťa, čo uľahčí prípadné budúce čistenie.

Thule Chariot Cross 1 oceníte pri mnohých aktivitách:
Nielen dizajn a skvelé technické parametre sú dôvodom, prečo si detský vozík Thule Chariot Cross 1 zaobstarať. Je zárukou, že svojho potomka možno brať so sebou na mnoho aktivít. Nechýba klasika, ako sú prechádzky, alebo dnes tak obľúbený beh. Ďalej nezabúdajme ani na to, že možno tento model použiť aj ako praktický cyklovozík určený všetkým milovníkom jazdy na bicykli. Všetko dopĺňa aj možnosť jeho využitia v zime, počas jazdy na bežkách.

Vhod rozhodne príde aj unikátny systém nesúci označenie Thule VersaWing. Ten umožní veľmi rýchlu a tiež ľahkú zmenu aktivity s ohľadom na to, akú budete mať v pláne. Nezabúdajme ale ani na systém označovaný ako Click n 'Store. Ten umožní pohodlné uskladnenie setu na vychádzky, behanie i cyklistiku. Tento konkrétny model obsahuje set cyklistický a klasický kočíkovú.

Bezpečnosť a pohodlie:
Značka Thule samozrejme myslí pri vývoji svojich produktov na všetko. A tak Thule Chariot Cross 1 ponúkne aj veľké pohodlie spojené s prepravou vášho dieťaťa. To bude sedieť vo veľmi pohodlné polstrované sedačke, rovnako ako máte možnosť upraviť odpruženia tak, aby bola jazda v akomkoľvek teréne dokonale plynulá a bezproblémová. Pokiaľ ide o bezpečnosť, spĺňa vozíkvšechny potrebné normy, rovnako ako nechýba ani istota použitie kvalitných materiálov, istota stability, rovnako ako možnosť pripútať svojho potomka päťbodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré eliminujú prípadné vypadnutie z vozíka.

Aj keď základný model Thule Chariot Cross 1 môže aj náročným zákazníkom plne postačovať, ponúka Thule rad praktického doplnkového príslušenstva. Medzi najväčšie hity patrí napríklad brzdy, závesné polstrované ležadlo, opierku hlavy, alebo tiež vak určený pre použitie počas zimného obdobia. Nechýba ale ani praktický batožinový priestor určený pre umiestnenie radu vecí, alebo vrecko na zips, či praktický držiak na nápoje. Možností, ktoré si možno ďalej dokúpiť, je ale oveľa viac, a to s ohľadom na pohodlie, bezpečie, alebo všestrannosť použitia. Aj to robí z cyklovozítka s označením Thule Chariot Cross 1 jasnú voľbu číslo jedna tak na našom tak samozrejme aj na súčasnom svetovom trhu.

Parametre

TypVozíky pre 1 dieťa
Hmotnosť13 kg

Video