ROYAL CANIN MAINE COON 2 KG

Royal Canin Maine Coon Adult je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé Mainské mývalie mačky staršie ako 15 mesiacov.

Výrobca:
ROYAL CANIN
Obj. čislo:
3182550710640
Doba dodania:
Na sklade

23,90 € s DPH 19,92 € bez DPH

+ -

ROYAL CANIN MAINE COON 2 KG

Mainské mývalie mačky oproti ostatným plemenám dospievajú neskôr. Ich mohutná telesná stavba potrebuje špeciálny dôraz na starostlivosť o srdce, preto obsahuje taurín, EPA a DHA. Ďalej dbá o zdravé kosti a kĺby, pretože Mainská mývalia mačka patrí medzi najťažšie plemená. Exkluzívna kombinácia vybraných aminokyselín, vitamínov a mastných kyselín pomáha udržiavať zdravú kožu a hustú srsť. Aby široká čeľusť mývalích mačiek zostala zdravá, bol vyvinutý unikátny tvar granuly „Emerald 10“. Táto granula je nadmierne veľká, prispôsobená veľkosti plemena Maine Coon.

Ak máte doma mainskú mývaliu mačku, tak veľmi dobre viete, že jej veľkosť (sú najväčším plemenom mačiek na svete) sa spája s veľmi milou povahou. Vďaka svojim silným kostiam a svalnatému telu môže byť až trikrát ťažšia ako bežná mačka.

Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Maine Coon Adult je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky potreby tohto plemena. Môžete si byť istí, že uspokojenie nutričných potrieb vašej mainskej mývalej mačky je pre nás rovnako dôležité ako pre vás.

Krmivo je obohatené o taurín, DHA a EPA (omega-3 mastné kyseliny), ktoré pomáhajú udržať srdce vašej mačky zdravé. Mastné kyseliny EPA a DHA prospievajú tiež kostiam a kĺbom. Kvôli veľkosti vašej mačky je nutné venovať osobitnú pozornosť jej kĺbom a celkovému zdraviu. Zdravú kožu a kvalitnú srsť pomáhajú zabezpečovať špecifické aminokyseliny, vitamíny, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Mainské mývalie mačky majú hustú polodlhú srsť s jemnou a mäkkou podsadou. Aj keď sa bude o jej srsť starať správna výživa, stále odporúčame vašu mačku pravidelne kefovať.

Mainská mývalia mačka má veľkú čeľusť, kvôli ktorej stravu uchopuje a hryzie charakteristickým spôsobom. Z toho dôvodu má granula krmiva ROYAL CANIN® Maine Coon Adult tvar veľkej kocky, ktorý predlžuje žuvanie a podporuje dobrú ústnu hygienu.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Adult je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie:
Dehydratované hydinové mäso, ryža, kukurica, živočíšne tuky, kukuričný lepok, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. - bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), rastlinná vláknina, hydrolyzované živočíšne proteíny, repné odrezky, minerály, rybí olej, sójový olej, šupky a semená psillia, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), olej z boráka lekárskeho, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).

Doplkové látky:
Vitamín A: 30500 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (meď): 12 mg, E5 (mangán): 51 mg, E6 (zinok): 154 mg, E8 (selén): 0,08 mg, taurín: 2,58 g. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Senzorické doplnkové látky: čajový extrakt (zdroj polyfenolov): 0,6 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.

Parametre

Druh krmivaGranuly
VekVšetky
Hmotnosť2 kg